Joululahjaksi Tutojumpan käyntejä!
SeuraJulkaistu: 12.12.2022 14.53

Joululahjaksi Tutojumpan käyntejä!

Puuttuuko sinulta vielä se jokin erilainen idea pukinkontista? Haluaisitko ehkä muistaa työntekijöitäsi kivalla ja aktivoivalla lahjalla näin joulun alla?

Tutojumppa myy koko vuoden 2023 voimassa olevia vouchereita, joilla pääsee osallistumaan monipuolisiin jumppiin. Nyt jos koskaan on hyvä hetki antaa liikuttava lahja - ja tukea samalla Tutojumpan toimintaa, joka on kärsinyt koronasta ehkä seuramme lajeista eniten. Tutojumpan - käytännössä entisen naisjaoston - toiminta on ollut Tuton peruspilareita seuran perustamisesta lähtien ja ostamalla vouchereita tuet Tutojumppaa nyt vaikeampina aikoina.

Joten, osta voucheri tai vaikka koko nippu, ja anna ne henkilölle, jonka haluat voivan hyvin. Liput saa hankittua Sepänkatu 5:stä toimiston aukioloaikoina (ma-to klo 9-16 ja pe klo 9-15) tai jumppien aikaan. Kyselyt ja suuremmat tilaukset: tutojumppa@gmail.com.

Turun Toverit ry

Sepänkatu 5b, 20700 Turku

toimisto@tuto.fi


Y-tunnus: 0142329-1